żaluzje drewniane Poznań

Dane teleadresowe

ŻALUX Kubicki Sp.J.

ul. Mateckiego 17
60-689 Poznań

Tel. +48 / 61 841 00 00
Fax +48 / 61 823 76 01

biuro@zalux.com.pl
zalux@zalux.com.pl

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00
sobota: 8.00 - 13.00


 
Dział księgowości
Józef Miśko tel. 61 841 00 00 wew. 11
kom. 693 292 556
email: jozef.misko@zalux.com.pl

Dział markiz, żaluzji fasad. i refleksoli
Wojciech Kubicki tel. 61 841 00 00 wew. 20
kom. 601 61 60 80
email: wojciech.kubicki@zalux.com.pl

Dział handlowy - rolety zewnętrzne
Bartosz Trafankowski tel. 61 841 00 00 wew. 12
kom. 693 292 250
email: bartosz.trafankowski@zalux.com.pl

Dział żaluzji i rolet wewnętrznych
Wojciech Zbierski
tel. 61 841 00 00 wew. 13
kom. 693 292 547
email: wojciech.zbierski@zalux.com.pl

Renata Kubicka
tel. 61 841 00 00 wew. 21
kom. 693 136 626
email: renata.kubicka@zalux.com.pl

Dział rolet zewnętrznych
Jacek Strębski
tel. 61 841 00 00 wew. 23
kom. 693 292 558
email: jacek.strebski@zalux.com.pl

Dział bram, ogrodzeń i automatyki
Mateusz Wytlib
tel. 61 841 00 00 wew. 14
kom. 693 292 559
email: mateusz.wytlib@zalux.com.pl

Sekretariat / Dział rolet wewnętrznych
Maria Stachowska tel. 61 841 00 00 wew. 10
email: maria.stachowska@zalux.com.pl
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem