Strona główna   Parę słów o firmie   Kontakt: adres, telefon, email, mapa dojazdu   Sklep on-line  
Home   ::   O firmie   ::   Kontakt   ::   e-Sklep     
 
 
MyFacebook
 

Drzwi wielofunkcyjne


Drzwi wewnętrzne ZK

Płyta drzwiowa o grubości 40 mm, z trójstronną przylgą (gruba przylga), ścianki drzwi wykonane z obustronnie ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,6 mm, wewnątrz wypełnienie mikrowęzowe, sklejone na całej powierzchni ze ściankami stalowymi. Płyta drzwiowa pełna lub z przygotowanym otworem do przeszklenia (zalecana grubość przeszklenia 4-6 mm).
Rodzaje ram przy przeszkleniu . płyta drzwi cynkowana-rama aluminiowa do pomalowania
. płyta drzwi biała i kolorowa-rama aluminiowa eloksalowana E6/EV1
. płyta imitująca drewno-rama drewniana.
Powierzchnia
zewnętrzna
Płyta drzwiowa z blachy ocynkowanej, do wyboru:
. cynkowana,
. malowana proszkowo na biało (na bazie RAL 9016),
. malowana proszkowo (faktura: gładki mat) w następujących kolorach preferowanych: gołębi (na bazie RAL 5014), jasno-szary (na bazie RAL 7035), sepia (na bazie RAL 8014), jasna kość słoniowa (na bazie RAL 1015), szary (na bazie RAL 7040), szary nakrapiany,
. cynkowana i następnie malowana proszkowo (faktura: gładki mat) na dowolny kolor z palety RAL - za dopłatą,
. pokrywana folią z tworzywa sztucznego imitującego drewno: jasny dąb, buk, dąb naturalny, biały jesion, wiśnia.
Okucia Zamek wpuszczany zgodny z DIN 18251, klasa 3, przystosowany do wkładki patentowej, ze zwykłym zamkiem i 1 zwykłym kluczem, bez klamek.
Zawiasy Dwa górne elementy zawiasów V0020. Elementy zawiasów w drzwiach malowanych proszkowo w tym samym kolorze co płyta drzwiowa.
Drzwi wewnętrzne stalowe ZK posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie AT-15-3435/2002.
Drzwi wewnętrzne MZ
Izolacyjność
akustyczna
Rw ok. 39 dB, osiągana tylko dla drzwi bez przeszklenia i tylko z czterostronną uszczelką okalającą.
Izolacyjność
cieplna
U = 1,9 W/m2K, osiągana tylko dla drzwi bez przeszklenia i tylko z czterostronną uszczelką okalającą.
Płyta drzwiowa grubości 45 mm, z dwustronną przylgą, grubość blachy 0,9 mm, usztywniona płaskownikiem stalowym. Ocieplenie: płyta z włókien mineralnych, 2 stalowe trzpienie zabezpieczające od strony zawiasów.
Ościeżnica Specjalna ościeżnica kątowa na 4 krawędziach, uszczelka z tworzywa sztucznego EPDM, standardowo okapnik aluminiowy. Uwaga - przy montażu samozamykacza okapnik nie jest możliwy!
Powierzchnia
zewnętrzna
Płyta drzwiowa i ościeżnica cynkowane, gruntowane warstwą farby proszkowej na kolor biały (na bazie RAL 9002).
Przeszklenia Profil przeszklenia aluminiowy. Listwy mocujące znajdują się standardowo po stronie bez zawiasów. Na życzenie mogą zostać zamocowane po stronie z zawiasami. Szyba zbrojona o grubości 7mm w wersji izolacyjnej szyba zbrojona zespolona o grubości 20 mm.
Okucia Zamek wpuszczany, z otworem pod wkładkę patentową (ze zwykłym zamkiem i 1 kluczem), klamki (polipropylen) w kolorze czarnym, z podłużnym szyldem, łożyskowane, przystosowane do wkładki patentowej i klucza zwykłego.
Zawiasy 1 zawias sprężynowy zgodny z DIN 18272 z tuleją (nie zamykający samoczynnie), 1 zawias konstrukcyjny zgodny z DIN 18272.
Drzwi stalowe MZ posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie AT-15-3461/2001 oraz Certyfikat Zgodności wydany przez COBR "Metalplast" Nr 0034/02
na początek strony